• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
2018 február
Po Ut St Št Pi So Ne

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

 

 

 

 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Zavoláme Ti!

Ak máš pocit, že by si o tomto obchode hovoril radšej osobne so mnou, alebo s mojim spolupracovníkom, zadaj
tvoje meno:

 

Prosíme Vás zadajte kód krajiny vedľa Vášho telefónneho čísla

tvoje telefónne číslo:

 

alebo kontakt na Skype:

 

alebo tvoju e-mailovú adresu:

 

napíšte text

captcha
zmeniť text

 

jan

16

Akú má hodnotu tvoje zdravie ?

16. január 2016 sobota

Mnohokrát som sa stretla s týmto problémom a otázkou a tak chtiac-nechtiac, musíme sa s tým zaoberať! Na stredajšej verejnej prezentácii sa objavil jeden starší pán, ktorý neprezradil - ani som na neho netlačila, aby prezradil svoj zdravotný problém, ale hľadal odpoveď na to, čo má robiť? V súvislosti so svojim zdravím, napísal do Malajzie Jane Yau, nášmu sponzorovi, ktorý je ganoderma- terapeut a zhruba 15 rokov sa zaoberá ganodermou, resp. s produktami DXN a jeho účinkami na zdravie.


 


- Je to tam úplne prijatá záležitosť, veď je všeobecne známe, že na východe lekári dostávali plácu, ak udžiavali zdravie panovníka a nie preto, že boli jeho lekárom.

Aj Východné liečiteľstvo, môžeme považovať za šarlatánstvo, ale čim ďalej tým viac, sú aj vedeckydokázané liečiteľské účinky jednotlivých liečivých byliniek, či liečivých húb.  Tieto môžeme nazvať skôr odporúčaniu, navrhnúť

kúru, dávajúcu nádej na uzdravenie, ale v žiadnomprípade písľub istého uzdravenia, prísľub zázračného lieku!

Práve preto, východné liečiteľstvo je nedôvečivé voči takýmto metódam 


 


Páve preto, východné liečiteľstvo je nedôvečivé voči takýmto metódam  a žiaľ, väčšina lekárov dnes ešte odhovára ľudí, alebo len vtedy uznáva,keď už jeho vedomosti nestačia, niet cesty späť a smrť prichádza.

Ten starši pán, bol trošku sklamaný z odpovede ganoterapeuta,  pretože ním navrhovaná jedna dávka prípravku,  by ho vyšla aj 50,-Eur, Hľadal odpoveď na to, kde by vedel ušetriť a v akej miere by vedel znížiť dávkovanie lieku ?

Hanbila som sa mu položiť otázku, čo povedal Jane v jednom druhom prípade!

Počula som od jedného známeho tento prípad. Jeho maželke určili rakovinu pľúc a požiadali o pomoc Jana. Nuž, v takomto pokročilom štádiu choroby, sa nedá ič robiť a skúšať. Jane dal aj jej také dávkovanie, čo by mesačne vyšlo aj na 300 Eur.

Keď sa spýtali, kde by sa mohlo dávkovanie znížiť, tak im Jane dal krutú otázku:

Chcete sa vyliečiť, alebo len niečo zobrať, čo vám možno pomôže?!

V tomto prípade sa rodina rozhodla, že sa poskladajú, aby mohli zabezpečiť kompletnú liečbu pre pacienta.Nakoľko je také pravidlo, že rakoviapľúc nie je liečiteľná, pacient môže dostať viac ako 2 chemoteapie  Ak po 2 procedúrach, nenastane zlepšenie, potom pacienta prestnú liečiť.

A základe dobrých správ, u pacientky nastalo zlepšenie, čo ona jednoznačne pripisovala účinkom ganodermy a Jane ju povzbudzoval, na základe svojich skúseností, aby vydržala a o pól roka budú výsledky ešte lepšie! Bude to aj potrebné, pretože 2 chemoterapie už absolvovala a potrvá ešte aspoň pól roka, kým sa komisia rozhodne o tom, či môže dostať ďalšiu liečbu chemoterapiou a či jej to zdravotná poisťovňa preplatí!


Jeden môj vynikajúci spolupracovík hovoril o podobnom prípade, kde bol problém s hrubým črevom. Nádor bol taký veľký, že stolicu bolo potrebné z tela vymývať pár dní v nemocnici, pretože sa nevedelo prirodzene vyprázdniť. Na základe účinku odporučeného množstva Janom, je dnes nádor o veľkosti hrášku, čo ak dobre viem, sa dá už chirugicky odstrániť. Samozrejme, treba otvorene hovoriť aj o tom, že nič nieje isté a boli aj také prípady, kde zo začiatku nastalo zlepšenie, no neskôr, nevedno prečo, predsa pacient zomrel !


Treba uznať aj to, že na každého môžu účinkovať tieto liečivé bylinky a huby ináč!


Každý človek je iný, má inú genetickú zálohu, prichádza z iného prostredia, má rôzne stupne znášania zaťaženia a psychického stavu! Je to iné, ak fajčí, požíva alkohol, alebo žije pod neustálym vážnym stresom! Preto je to tak, že sú ľudia, ktorým ganoderma káva upaví krvný tlak, sú aj takí, ktorým pomôže len dlhodobé užívanie viacerých kapsúl dene! Sú takí diabetickí pacienti, ktorým pomohla jedna kapsula denne, alebo ktorým nepomôže ani za hrsť!


Nikomu nemôžeme sľubovať zázraky, z tohto hľadiska chápem aj úrady! Tieto produkty nie sú lieky ani liečivá, ale potrava! Jednoznačne ich však môžeme skôr nazvať výživou ako doplnkom výživy! Ak pomenovanie -výživa znamená, že v určitom jedle sa nachádzajú užitočné komponenty, potom tieto produkty sú výživou a všetko ostatné čo skozumujeme počas dňa - hamburger, steaky, cestoviny, pizze, chipsy - sú doplnky stravy, čo  mnohokrát obsahujú škodlivé látky!

Tiež by som mohla povedať, že na ´ktorú nemoc je potrebné užiť toľko a toľko kapsúl a vyzdravieš! Žiaľ, nie je to pravda, ešte nemáme takéto povzbudivé výsledky!

Čo však môžeme potvrdiť, že máme možstvo pozitívnych skúseností a spätných väzieb, čo v nás vzbudzuje veľkú nádej!

Žiaľ tieto nemôžeme verejne zverejniť, nakoľko to zákon zakazuje, aby sme pripisovali potravinám liečivé účinky! Ai v tom prípade, keby sme jedoznačne uviedli, že nie produkty sú liečivé, ale že sa aktivuje samoliečiteľská schopnosť organizmu, bunky dostávajú potrebnú výživu a posilňuje sa imunitný systém !Čo je v tomto najhoršie, je moja dlhoročná skúsenosť s postojom ľudí! Mnohí sa zaregistrovali s jednou krabičkou Spiruliny, ktorá obsahovala 

30 kapsúl a zanechali užívanie odvolávajúc sa na to, že im to nepomáha.

Zničený organizmus, ktorému chýbalia desiatky rokov výživa, chcú teraz dohnať jedinou krabičkou kapsúl!?

Vrátim sa k otázke spomínanej v úvode, aj keď je to kruté, musíme sa sami seba opýtať: Ak vám lekár predpíše recept, ako máte užívať liek, aby mal účinok, sú takí, ktorí s ním šetria, aby vydržal čím dlhšie a preto užijú len polovičku, alebo si urobia invetúru medzi liekmi?


Ak vám v nejakej priemyselnej predajni poradia, aká kapacita batérie má byť vo vašom prístoji, dáte tam slabšiu, lebo je lacnejšia? Môžeme použiť do auta iné pohonné hmoty alebo oleje ako sú doporučené, alebo ich nahradiť

lacnejšími?

Sú to kruté otázky! Pretože vieme, že často spôsobuje chorobu ľudí nedostatok peňazí a zlé stravovanie, vtedy je tažké práve s nimi dať kúpiť “ drahé veľké balenia”.  

Je to čertovský kruh a preto je tažké položiť túto otázku:

Chceš vyzdravieť, alebo len niečo zobrať, čo ak pomôže?

A posledná odpoveď znie vždy takto:

Prevencia je vždy lacnejšia ako liečba!


Ak včas zaradíš do svojho jedálnička Spirulin a ganodermu, vtedy možno postačí 3-6 kapsúl Ganodermy a 4-6 kapsúl Spirulinu, aby si predišiel rôznym civilizačným ochoreniam, srdcovým a cievnym problémom, rakovine a

cukrovke, alebo alergiám, atď.!Ak chceš len vtedy rýchlu pomoc, keď si dostal zlú diagnózu, alebo trpíš od bolesti,vtedy veru už potrebuješ drahé dávky, aby si mal nádej vyzdravieť!


Preto ťa chcem povzbudiť k tomu, aby si si položil túto otázku:Chceš vyzdravieť potom, alebo teraz predísť zlu jednou základnou dózou a tým si posilniť samoliečiteľskú schopnosť organizmus?Chceš vyzdravieť, alebo len uspať svedomie, že niečo pre to užiješ, že si už dobral jednu krabičku.?!    


ZO SRDCA TI ŽELÁM, ABY SI SA NEMUSEL NIKDY SÁM SEBA PÝTAŤ, MAL SI DLHÝ A  ZDRAVÝ ŽIVOT! ROZHODNEŠ O TOM SÁM. AKÚ MÁŠ ŠANCU !


Ak by si mal záujem vyskúšať tieto produkty, môžeš ich vyskúšať, ale upozoňujem ťa, že neúčinkujú ihneď. Nepatria do tej skupiny, čo ak užiješ, tak ťa prestane bolieť ihneď hlava - napr.!

Počas dlhšieho užívania však zosilnie tvoj organizmus, obnovia sa a naplnia  bunky dôležitými vitamínmi, minerálmi, obnoví sa imuitný systém a začne pracovať samoliečenie organizmu! Takže nelieči produkt DXN, ale organizmus je už schopný na to, aby vyliečil sám seba, zvíťazil nad chorobami a opravil poškodené, nefukčné orgány! No - na toto sú dobré produkty DXN !  Ak máš záujem, tu si ich môžeš objedať:  http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/

Ak máš záujem nakupovať za zvýhodnené ceny, tak sa zaregistuj na tomto mieste, balíčkom DSP a tak potom zó zakúpeného balíčku ti 110-130-150% bude pripísané na tvoj virtuálny účet, čo neskôr túto sumu môžeš použiť na ďalšie nákupy po 10%!  Takže vlastne tvoje rozbeh ťa nebude stáť nič! Pravda, je to platné a pravdivé, ak ´to myslíš dlhodobo a funguje to!

http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/member_registration_private


 Ale prečo by si neplánoval na dlhšiu dobu, veď chceš byť zdravý a chceš sa uzdraviť?Nie?

 

 

 

 

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.